De succesvolle bandieri schilderdag welke in maart werd georganiseerd krijgt een vervolg. Het sfeerteam kreeg meerdere verzoeken om op herhaling te gaan. Op zondag 6 februari kan iedereen zijn creativiteit weer de vrij loop laten.

Er is keus uit diverse ontwerpen maar het is natuurlijk veel leuker als jullie je eigen ontwerp(en) meebrengen. Doe dit bij voorkeur op een USB-stick, of mail hem naar info@sv-gae.nl zodat wij uw ontwerp kunnen projecteren wat het vervaardigen van jouw bandieri vereenvoudigd. Het sfeerteam verzorgt de diverse benodigde materialen zoals verf, kant en klare bandieri’s, kwasten, beamer enz.

Houd wel rekening met het volgende:
* Formaat van het doek is +/- 90 cm breed x 140 cm hoog
* Doek is geel
 * Geen zwaar beledigende teksten of afbeeldingen, geintje mag natuurlijk.
 * Maak je ontwerp niet te ingewikkeld met moeilijke kleuren, schaduwlijnen e.d
 * Aanwezige kleuren : Geel, Rood, Zwart en Wit.

Heb je zelf ideeen of suggesties laat het ons weten. De bandieri schilderdag vindt plaats in het Supportershome en begint om 12:00 uur.

Succes en tot dan !