“Ongekend”, zo omschreef scheidsrechter Kevin Blom, toch gelouterd in de eredivisie en Europa, de sfeer in de Adelaarshorst tijdens het bekergevecht tussen de rivalen uit Overijssel. Met deze opmerking kreeg hij bijval van de overige leden van het arbitraal kwartet. Er heerste dan ook een echter cupsfeer in Deventer. Het bekertreffen heeft de IJsselderby, waar de sleet een beetje in leek te zitten de laatste jaren,  weer nieuwe leven ingeblazen.  Alleen de uitslag bleef bij het oude, iets wat we graag anders hadden gezien. Als, als,..als Xander Houtkoop in de tweede helft één van de drie uitgelezen mogelijk heden achter de wederom irritante Diederik Boer had geschoten, had de avond een volmaakt einde gehad. Nu eindigt het bekerseizoen, in tegenstelling tot voorgaande jaren al voor de winterstop.  We kunnen ons nu vol richten op de competitie waar nog veel valt te winnen en misschien, staat de IJsselderby ergens in mei wel weer op de agenda. 

 

Foto’s Go Ahead Eagles – PEC Zwolle