De hoop op een play off plek is weer springlevend. Door de overwinning op concurrent Dordrecht en nederlagen van de overige ploegen die aanspraak hopen te maken op plek 8 en 9 is deelname aan het competitietoetje ineens weer binnen handbereik. Dat Calderwood zijn tweede overwinning op rij kon bijschrijven leek na een uur spelen overigens een utopie. Dordrecht had in een tot dan toe zeer matig duel een 0-2 voorsprong genomen en het uitvak vierde al een zekere overwinning.  Iets te voorbarig bleek later, want  in het kwartier wat daarop volgde werden de schapenkoppen volledig overvleugeld door de adelaars en werd de achterstand omgebogen in een 4-2 voorsprong.   Drie goals van Joey Suk waarvan twee vanaf elf meter en  één van Xander Houtkoop zetten de Adelaarshorst in vuur en vlam.

Vrijdag wacht de volgende finale in Maastricht tegen MVV.

In het fotoalbum vindt u foto’s van deze wedstrijd