Go Ahead Eagles heeft verzuimt zich een riante uitgangspositie te verschaffen voor de return in de eerste ronde van de play offs aanstaande zaterdag in Den Bosch. Gezien het spelbeeld was de 1 – 1 misschien wel terecht te noemen, echter de beste kansen waren toch echt voor de thuisploeg. Marnix Kolder wist pas het net te vinden toen hij voor de tweede keer oog in oog stond met de doelman van Den Bosch. De verdiende voorsprong werd tot de rust betrekkelijk eenvoudig gehandhaafd. Het spelbeeld in de tweede helft werd van beide partijen minder. Nadat de ingevallen Gerritsen en Kolder twee mooie mogelijkheden onbenut lieten leek de 1 – 0 ook de eindstand te worden. Tien minuten voor tijd wist Den Bosch echter toch nog de gelijkmaker te forceren wat de opdracht voor de return een stuk lastiger maakt. Doch kansloos zijn we zeker nog niet. De late gelijkmaker betekent echter dat er hoe dan ook gescoord moeten worden.