Go Ahead Eagles heeft gisteren een belangrijke stap gezet richting de gewenste top vijf. In een enerverend duel werd koploper Sparta met 3-2 aan de kant gezet. 

Daar zag het overigens in het eerste kwartier niet naar uit. Sparta kreeg enkele riante mogelijkheden om te score te openen. Maak je ze echter niet dan valt het balletje aan de andere kant wel binnen, zo luidt de aloude voetbalwet. Marnix Kolder en Xander Houtkoop  bepaalden dan ook de ruststand op 2-0. De tweede helft werd een prachtig voetbal gevecht. Sparta bleef voortdurend gevaarlijk en kreeg de verdiende aansluitingstreffer op het bord. De angst dat het weer mis zou gaan bekroop het publiek in de kolkende Adelaarshorst. Een benutte penalty van Quincy Promes gaf weer wat lucht maar ook nu moest de aansluitingstreffer worden toegestaan. Op karakter werden de drie punten nu echter wel over de streep getrokken.