Go Ahead Eagles heeft op de enige juiste manier gehandeld na het debacle in Apeldoorn van vorige week. De thuisploeg liet geen spaan heel van de ambities van FC Oss in de huidige periode.

Zo’n honderd fans die de eerste helft uit protest in het supportershome achterbleven en de discussie aangingen met o.a. Edwin Mulder misten de eerste vier doelpunten van het duel. Drie hiervan waren voor de gretige mannen van Gall, de vierde kwam voort uit een enorme blunder van Van der Vlag. Na de rust ging de ploeg even ambitieus van start en wist het de score uit te bouwen naar een zevenklapper waar gezien de kansen het scorebord eigenlijk te klein had moeten zijn.  Volgende week volgt een belangrijke test tegen het laaggeklasseerde Veendam. Eens kijken of de ploeg nu echt eens wakker is geschud en in staat is om twee overwinningen op rij te behalen. 

Stem hier op uw man of the match:  https://www.sv-gae.nl/stemmen.html

 

 

Foto’s vindt u hier: https://gallery.sv-gae.nl/index.php/GA-Eagles—FC-Oss