Eindelijk, de winterstop zonder winterweer zit er weer op. Aanstaande zondag staat een bezoek aan medepromovendus SC Cambuur op het programma. Gaan we het nieuwe jaar net zo succesvol starten als 2013 is geëindigd? Dit is direct een heel belangrijke wedstrijd. Als we winnen of gelijk spelen blijven we afstand houden tot de onderste plaatsen. Heracles verloor alvast gisteren met 3-1 van FC Twente, dus dat is gunstig voor ons.

Er gaan vier bussen met supporters naar dit belangrijke duel in Leeuwarden. De instapprocedure start om 11:15 uur. De kassa’s zijn geopend vanaf 10:30 uur. 
Er mogen enkel blikjes fris meegenomen worden in de bus. Alcohol is dus niet toegestaan. Op de terugreis zijn er in de bus blikjes bier te verkrijgen, die afgerekend kunnen worden door betaling van een consumptiemunt. 

Het supportershome is deze zondagochtend van 9:30 uur tot 11:30 uur geopend.