Go Ahead Eagles is de tweede seizoenshelft slecht begonnen. De Deventenaren waren met name aanvallend machteloos tegen Willem II; 1-0.
In Tilburg, waar onze honderd supporters, afgereisd met een verplichte buscombi, onaangenaam werden verrast door een vrije kaartverkoop voor het thuispubliek, bleek andermaal dat aanvallende versterking een noodzaak lijkt om het vege lijf in de eredivisie te redden.

Aanvallend waren de Eagles vleugellam. Geen enkele goede actie van een buitenspeler of geslaagde voorzet. Welgeteld één uitgespeelde kans telden we. Marnix Kolder kopte echter langs de verkeerde kant van de paal. Jop van der Linden was met zijn specialiteit uit een dood spelmoment nog dichtbij, maar hij raakte de paal en dat was het dan ook wel.

 

Stem hier op uw man of the match

Interviews mogelijk gemaakt door Erik van Luttikhuizen