Na de niets zeggende potjes tegen Terwolde en Voorwaarts trof Go Ahead de eerste tegenstander waar een beetje weerstand van verwacht werd. Team Wooter Academy betrad gistermiddag de groene oase in Terwolde, in plaats van het geplande team werkloze voetballers van de VVCS, Zij konden niet voldoende spelers op de been brengen. Hoewel vervelend voor Kowet, een goed teken zou je zeggen.

Team Wooter bleek in ieder geval een waardige vervanger. Op papier zag het er al aardig uit met namen als Evander Sno, Milano Koenders, Lorenzo Davids en oud-Eagle Cendrino Misidjan en in de praktijk bleek dit ook het geval. De eerste twee tegentreffers werden dan ook geïncasseerd, maar daar stonden doelpunten van de Kogel (2x), Brands en ten Den tegen over. 4-2 dus. Weinig sprankelend, maar dat lag wellicht aan de arbeid welke tijdens het trainingskamp in Rheden is verzet.

Na een intermezzo tegen SC Teuge op dinsdag, volgt volgende week zaterdag in Terwolde de wedstrijd tegen concurrent Excelsior.