De open dag, waarvan de organisatie in handen lag van de Supportersvereniging, mag als uiterst geslaagd bestempeld worden. Onder prachtige weersomstandigheden bezochten naar schatting tien duizend supporters de Adelaarshorst en genoot men van de vele activiteiten, de musicale omlijsting van RadioNL en de spelerspresentatie. Als vanouds stonden de eersten al vroeg te dringen voor de stadionpoorten om de jacht te openen op Eagles kledij en oude merchandise artikelen.

Na de spelerspresentatie op het veld, met de huldiging van Jordy Zuidam als ‘Eagle van het jaar’, was het druk bij de stadiontour waar men tevens de mogelijkheid had handtekeningen te verzamelen.

Mede gezien de vele positieve reacties kunnen we terug zien op een geweldige dag. Wij bedanken nogmaals alle medewerkers die zich hebben ingezet op de open dag.