De Supportersvereniging Go Ahead Eagles heeft gisteren de voorraad van alle verkooppunten met een korte T.H.T , welke niet meer teruggenomen worden door onze leveranciers afgegeven bij de Voedselbank Deventer.

Aangezien het voetbal tot begin April stil ligt en de kans bestaat dat dit nog langer kan gaan duren besloot de Supportersvereniging de voorraad met een korte houdbaarheidsdatum te doneren aan de Voedselbank Deventer

Wij hopen dat de spullen goed terecht komen en deze personen hiermee geholpen zijn in de lastige tijd rondom het Corona Virus.

Ook roepen wij onze Supporters op om het gezonde verstand te gebruiken.
Wees alert en stay safe!
Heb elkaar lief, steun elkaar waar nodig, alleen samen kunnen wij winnen van de Corona.

Wilt u ook uw steentje bijdragen kijk dan gerust eens op Staysafeengeef.nl

#staysafeengeef #GAE #voedselbank #Deventer