De neutrale toeschouwer zal waarschijnlijk een geweldige middag gehad hebben en ook de Cambuur fans zullen niet ontevreden naar huis zijn gegaan. Helaas werd het voor ons weliswaar een gedenkwaardige middag maar wat koop je er voor als je na negentig minuten met lege handen staat en twee man met rood hebt zien vertrekken. De middag leek nog zo mooi te beginnen. Ondanks de snelle rode kaart voor van Diermen leek de 0-2 voorsprong comfortabel.  De aansluiting kort voor rust bleek echter een voorbode voor meer ellende. Na rust verdween de voorsprong dan ook als sneeuw voor de zon. Zelfs de gelijkmaker, de derde voor van der Biezen deze middag, bleek geen punt op te leveren. Mark de Vries besliste kort voor tijd de wedstrijd na (weer) erg weifelend optreden van de achterste linie inclusief doelman Padt.