Er is Go Ahead Eagles veel aan gelegen om de inhaalwedstrijd tegen Jong PSV morgenavond (dinsdag 12 december, aanvang 20:00 uur) door te laten gaan. Om de kans hierop aanzienlijk te vergroten, zijn we op zoek naar zoveel mogelijk vrijwilligers die morgenochtend willen helpen om het veld in De Adelaarshorst sneeuw- en ijsvrij te maken.

Supporters die hun handen uit de mouwen willen steken om het veld speelklaar te krijgen, kunnen zich morgenochtend om 8:30 uur melden in de persruimte van gebouw Larenstein. Hier wordt eerst samen de planning en werkwijze doorgenomen, voordat we samen met man en macht de sneeuw van het veld halen.

Supporters die zelf over een sneeuwschuiver (het liefst van plastic) en een kruiwagen beschikken, wordt verzocht deze mee te nemen naar De Adelaarshorst. Samen gaan we er alles aan doen om Go Ahead Eagles – Jong PSV morgenavond door te laten gaan!