Go Ahead Eagles heeft in de thuiswedstrijd tegen laagvlieger FC Eindhoven op geen enkel moment uitzicht gehad op een goed resultaat. De nummer twee van de ranglijst wist alleen in het laatste kwartier de tegenstander enigszins onder druk te zetten wat resulteerde in twee treffers van Reza Ghoochannejhad en Marco Parnela. Het was slechts een doekje voor het bloeden aangezien FC Eindhoven op dat moment al een verdiende 0-3 voorsprong had genomen door doelpunten van oud-Eagle Jeffrey Vlug (2x) en Nelemans. Zo lijkt in de aanloop naar de winterstop de ploeg de aansluiting met de nummer één positie te verliezen. De Graafschap wist de moeilijke uitwedstrijd tegen MVV te winnen en staat inmiddels vier punten los. Volgende week wacht in de Adelaarshorst de nummer drie Excelsior, die Go Ahead inmiddels op drie punten is genaderd. Een uiterst belangrijk duel dus, waarin uit een ander vaatje getapt zal moeten worden om de uitstekende eerste seizoenshelft waardig af te sluiten.  

Voorafgaand aan het duel met Eindhoven werd op indrukwekkende wijze stilgestaan bij het overlijden van Eduard Nijenhuis, medeoprichter van de jeugdsupportersvereniging B-side begin jaren tachtig.  
 

U kunt hier uw stem uitbrengen voor de ‘man of the match’.