Aanstaande zondag staat de derby FC Zwolle – Go Ahead Eagles op het programma. Voor het eerst zullen we als trotse koploper, met maar liefst 13 punten voorsprong op onze tegenstander, het Oosterenk stadion betreden. Al staat deze derby natuurlijk op zich, het zal de mannen van Andries Ulderink veel vertrouwen geven om een einde te maken aan de jarenlange negatieve reeks. Daarnaast ligt de periodetitel voor het grijpen in het hol van de leeuw. Hiervoor is echter wel een gunstig resultaat  nodig bij FC Dordrecht – Cambuur Leeuwarden. 

Reden genoeg dus om af te reizen naar het noorden van de provincie aanstaande zondag. Een vol uitvak werkt dit jaar niet beklemmend op onze jongens. Nee, dit jaar lijkt alles anders, dus . . .

Voor de supporters die de derby niet bezoeken opent de Supportersvereniging haar supportershome om de derby gezamelijk live te beleven. Het home gaat open om 12:00 uur. Tot zondag bij de derby of in home.