Het zal u niet verbazen dat Doke Schmidt door de bezoekers van deze site is gekozen tot Man of the match Go Ahead Eagles – AZ. Vakkundig ontmantelde hij het gevaar Roy Beerens en drukte ook nog eens een stempel op het scoreverloop door fantastich de eerste treffer vanaf zeker 30 meter binnen te schieten. 

Stephan Andersen bewees andermaal het ongelijk van VI tafelgast Wim Kieft. Met een uitstekende spelhervatting had hij een belangrijk aandeel in de beslissende tweede treffer van Jarchinio Antonia. Daarnaast blijkt hij een baken van rust voor de Deventer defensie.

Deniz Turuc die heerste op het middenveld pakte verdiend het laatste punt.

Eagle van het jaar

Doke Schmidt stijgt met stip naar plek zeven. Stephan Andersen pakte zijn eerste drie punten en bezet nu plek veertien. Eloy Room is nog altijd de lijstaanvoerder.