Eagles against ALS is een een geslaagde dag geworden. De dag werd ingevuld met optredens van diverse artiesten zoals Jaman, Lil Kleine, Django Wagner, DJ Paul Elstak en Lee Towers. In de ochtend waren er al 170 deelnemers op de fiets gestapt voor een sponsortocht om zoveel mogelijk geld in te zamelen. Om 16.30 uur werd de eerste helft benefietduel gespeeld tussen GA Eagles en Oud Eagles. De tweede helft benefietduel werd gespeeld tussen GA Eagles en een All Stars Team met onder anderen Pierre van Hooijdonk en Ruud van Nistelrooy. GA Eagles won beide helften maar het ging natuurlijk om het plezier en het goede doel. Later zal bekend worden wat de actie heeft opgebracht. Deze actie werd mede mogelijk gemaakt door alle vrijwilligers dus een groot compliment gaat naar hen uit.

Later zullen meer foto’s volgen