Persbericht!!
7 december 2021

“Geef Aan Elkaar” krijgt een vervolg!!

In deze feestmaand December willen verschillende organisaties de handen ineen slaan om Deventenaren te ondersteunen, die een zetje in de rug goed kunnen gebruiken.

De Speelgoedbank, Kledingbank, Verbindingscentrum de Fontein, Speeltuin de Driehoek, Supportersvereniging Go Ahead Eagles gaan verschillende spullen verzamelen. Deze goederen kunnen als volgt zijn; jassen, dassen, handschoenen, schoeisel welke nog makkelijk een 2de ronde mee kunnen. Ook kunnen etenswaren met een langere houdbaarheidsdatum ingeleverd worden en speelgoed wat evt. overbodig op zolder ligt.

*Deze goederen kunt u inleveren bij de verschillende locaties:
• Speeltuin De Driehoek (Rielerweg 110)
• Woon en Zorgcentrum Humanitas
• Verbindingscentrum De Fontein (Fonteinkruid 61)
• Keizerskracht (Dorrestraat 1)
• Het Enkhuis (Werkluststraat 10)

-Er worden van deze ingeleverde goederen kerstpakketten gemaakt en deze worden door de verschillende (wijk)voorzieningen uitgedeeld. (uiterste inleverdatum: 20 december)

-Op vrijdag 10 december gaan we bij verschillende supermarkten boodschappen innemen, die u kunt missen voor onze ludieke actie van 13.00 uur t/m 18.00 uur.

De supermarkten zijn:
• Albert Heijn / Flora
• Albert Heijn / Andriessenplein
• Dirk vd Broek / Broederenplein
• Dirk vd Broek / Dreef

Contactpersoon minima actie:

*Ben jij of ken jij iemand die ook in aanmerking komt voor kleding, speelgoed, boodschappen of gewoon een steuntje in de rug kan gebruiken? Neem contact op met Jan-Willem ten Wolde van Verbindingscentrum De Fontein via tel: 06-24362193 / mail: jw.defontein@gmail.com