Go Ahead Eagles heeft zich vrijdagavond in de eigen Adelaarshorst niet kunnen ontdoen van buurman AGOVV.  Na twee uitoverwinningen leek de tijd rijp om de top vijf binnen te stormen. AGOVV bleek echter een taaie tegenstander. De Apeldoorners, opererend met veel mensen achter de bal, wisten in de eerste helft twee fraaie goals te produceren. Hierbij moet worden aangetekend dat ze geen duimbreed in de weg werd gelegd. Omdat de mannen van Ten Hag via Promes en Suk ook twee keer het net vonden, ook geen onaardige goals overigens, stond het bij rust 2-2. Daarmee is eigenlijk wel alles gezegd. In de tweede helft ging Go Ahead nog wel op jacht naar meer, maar met veel machtsvertoon ging dat niet. Aan de 2-2 veranderde dan ook niets meer.

Foto’s GA Eagles – AGOVV

Stem hier op uw man of the match