Salland verzekeringen is al 152 jaar een vertrouwde speler als het gaat om een goede zorgverzekering. Zij maken zich hard voor jouw gezondheid én een gezonde regio. Voetbalclub Go Ahead Eagles is dé sportieve ambassadeur van onze regio. En Salland verzekeringen doet jou als supporter daarom graag een aantrekkelijk voorstel. Stap uiterlijk 31 december 2012 over naar Salland verzekeringen en ontvang een flinke korting op de premie van je zorgverzekering. De supportersvereniging Go Ahead Eagles ontvangt dan van Salland verzekeringen een financiële bijdrage en spaart daarmee voor een tribunespandoek dat bij elke thuiswedstrijd te gebruiken is. Ook als je al bij Salland verzekerd bent en overstapt naar deze collectiviteit ontvang je de korting en de supportersvereniging Go Ahead Eagles de bijdrage. Zo steunen wij samen Go Ahead Eagles. Doe je mee?  
Jouw voordelen op een rij:
 Sluit een goede zorgverzekering
 Met flinke korting
 En steun de Supportersvereniging Go Ahead Eagles  

Aanmelden is heel eenvoudig. Ga naar www.salland.nl/gae en lees meer over de collectiviteit speciaal voor supporters van Go Ahead Eagles en de voordelen van Salland verzekeringen!