Go Ahead Eagles is nog altijd ongeslagen in het nieuwe seizoen. Op bezoek bij MVV werd er met 1-2 gewonnen door een treffer van invaller Pouwels.

Tegen tien man waren het eindelijk de Deventenaren die de dienst uitmaakten. De snelle gelijkmaker van Richard van der Venne – een afstandsschot van zeker twintig meter betekende de 1-1. De ploeg van trainer John Stegeman ging direct op zoek naar meer, maar voelde nog steeds de hete adem van nieuwbakken MVV-spits Anthony van den Hurk, deze week overgekomen van De Graafschap, die continu een plaag was voor de Deventer defensie.

Na een uur voetbal kreeg MVV de uitgelezen mogelijkheid om op gelijke hoogte te komen. Dennis Hettinga vergreep zich aan Shermaine Martina, waarna scheidsrechter Christiaan Bax de bal op de stip legde. Go Ahead-doelman Hobie Verhulst ontpopte zich tot een ware penaltykiller en tikte de inzet van Anthony van den Hurk stijlvol uit de rechterhoek.

Bekijk de foto’s in het fotoalbum.