Xander Houtkoop blijft ook het komend seizoen bij Go Ahead Eagles. De club heeft de optie die het had om het contract met één seizoen te verlengen gelicht. Ook Sjoerd Overgoor (2 seizoenen) en Kevin Spanjaard (één seizoen plus optie) blijven aan Go Ahead Eagles verbonden.

Go Ahead Eagles heeft tevens een vijftal spelers een aanbieding gedaan. Dat zijn Khalid Karami, Cendrino Misidjan, Jarchinio Antonia, Marnix Kolder en Guyon Philips. Misidjan en Antonia hebben de clubleiding laten weten vooralsnog niet in te gaan op het voorstel tot contractverlenging. Met Karami, Kolder en Philips wordt in de komende periode verder gesproken.

Eerder werd al bekend dat formeel ontslag is aangevraagd voor Jasper Heusinkveld en Freek Heerkens. Daarnaast heeft Rico Wolven aangegeven dat hij na dit seizoen vertrekt.