Kingsley (Obiekwu) Obiekulu komt naar Deventer.  Het sfeerteam ADHD is er eindelijk in geslaagd de speler wiens naam nog wekelijks rondzingt in de Adelaarshorst naar Deventer te halen. Donderdag zal hij in Nederland arriveren en zaterdag met onze supporters meereizen naar Breda waar het duel tegen NAC wordt gespeeld. 

Het was een nazomeravond in Heeten waar hij zijn heldenstatus verwierf. De spontane Nigeriaan schoot bij één van zijn eerste optredens in het rood-geel tegen het Sallands streekelftal, de bal van grote afstand in de kruising.  Hij speelde tussen 1995 en 1998, 63 wedstrijden voor Go Ahead Eagles, veelal als invaller, waarin hij 7 keer wist te scoren. 

De Supportersvereniging ontvangt vrijdagavond onze cultheld in het supportershome. Supporters kunnen tussen 20:00 en 21:30 uur Kingsley ontmoeten en hem toezingen, O-bie-kulu!