Go Ahead Eagles heeft het bekertoernooi vroegtijdig moeten verlaten. Trainer Foeke Booy herstelde met de terugkeer van Jop van der Linden het hart van de verdediging, die in het begin van de competitie zo succesvol was. Xander Houtkoop mocht wederom slechts invallen.

In Rotterdam besliste Excelsior vijf seconden voor het einde van de officiële speeltijd het duel; 1-0. Go Ahead eiste verreweg het meeste balbezit op gedurende de wedstrijd, maar kon maar weinig echte kansen creëren. De grootste kans was voor Marnix Kolder, die vergat gebruik te maken van de enorme ruimte die hem geboden werd. Bart Vriends was met een enorme pegel vanaf 30 meter nog het dichtste bij een doelpunt. De bal spatte op de binnenkant van de bal uiteen.

In tegenstelling tot de afgelopen jaren komt het bekertoernooi in het eredivisieseizoen dus vroegtijdig ten einde. Erg jammer, maar niet rampzalig. De focus kan nu volledig op de competitie. Zondag in de Adelaarshorst de eerste Overijsselse derby tegen Heracles.

Interviews


Foeke Booy


Marnix Kolder


Sjoerd Overgoor