Wij staan weer bovenaan! Door het gelijke spel van de Graafschap heeft Go Ahead Eagles na de zege op SC Telstar wederom de koppositie ingenomen van de Jupiler league. Andries Ulderink wijzigde met succes de basiself die vorige week van Haarlem wist te winnen. Marco Parnela nam zijn vertrouwde stek naast Dave Bus weer in ten koste van Robbert Maruanaya en voorin mocht Reimerink het vanaf minuut 1 proberen waardoor Sander Post op de bank belandde. Reza Goochannejhad werd in de spits geposteerd en maakte de winnende al na 13 minuten spelen. Ons ijzersterke verdedigingsduo werd dus in ere hersteld en met succes, de zoveelste clean-sheet  kon worden bijgeschreven.

Na Volendam en Haarlem werd dus ook de derde Noord-Hollandse tegenstander op rij aan de zegekar gebonden. Volgende week komt MVV op bezoek in de ongetwijfeld weer volle Adelaarshorst.
Tot die tijd weer een weekje genieten van teletekstpagina 830 want “WIJ STAAN BOVENAAN”.