Werd de uitstekende teamprestatie al beloond met een bronzen stier voor de beste ploeg in de eerste periode, inmiddels heeft zich al een kleine kudde gevormd. Halil Colak werd door de spelers en trainers uit de Jupiler league gekozen tot beste talent en Andries Ulderink tot beste trainer van de eerste periode. Daar kan zelfs nog een vierde aan toegevoegd worden waar wij supporters invloed op kunnen uitoefenen. Het publiek bepaald namelijk wie verkozen wordt tot beste speler van de eerste periode en Halil Colak behoord tot de genomineerden. Tot en met donderdag 1 oktober 15.00 uur kunt u uw voorkeur doorbellen naar het nummer 0909-5010556 (60 cent per gesprek). Heeft u uw keuze bepaald, dan kunt u afsluiten met een hekje. Is uw keuze niet naar wens verlopen? Toets dan sterretje. U komt dan terug bij de lijst van genomineerden. Door uw stem uit te brengen, maakt u kans op een groot aantal prachtige prijzen, die ter beschikking zijn gesteld door Jupiler. Blijf daarom na het doorgeven van uw keuze aan de lijn. U hoort dan meteen of u een thuistap of een andere schitterende prijs heeft gewonnen.  Bellen dus!