Het leek een aantal weken geleden een schier onmogelijke opgave voor Jimmy Calderwood. Toch heeft hij het geflikt. Go Ahead Eagles speelt aanstaande dinsdag in de play offs en gaat strijden om een plek in de eredivisie. 
Door de gunstige uitslagen op de andere velden  bleek een gelijkspel in de finale in Sittard tegen het plaatselijke Fortuna uiteindelijk voldoende.  Na een belabberde wedstrijd kopte Freek Heerkens in de blessure tijd van dit seizoen de Deventer ploeg het toetje binnen, 1 – 1. Het Fortuna feestje werd abrupt verstoord en verplaatste zich naar het uitvak. De ontlading aan het eind van een moeizaam seizoen was enorm.  Aanstaande dinsdag al gaat Jimmy Calderwood met zijn mannen een gooi doen naar het ultieme. In de eerste ronde bezoekt FC Den Bosch, de nummer zes uit de reguliere competitie, de Adelaarshorst.  Met de steun van het thuispubliek moet de basis gelegd worden voor de return die volgt op zaterdag.  

  Foto’s Fortuna-Sittard—GA-Eagles