De seizoenkaarthouders van Go Ahead Eagles krijgen hun bestelde seizoenkaart dit jaar toch toegezonden. Iedereen die zijn kaart voor 20 juli heeft aangevraagd (en betaald) ontvangt uiterlijk 6 augustus de nieuwe jaarkaart per post.

Wie voldoet aan de bovenstaande voorwaarden en zijn seizoenkaart op 6 augustus niet in huis heeft, kan vanaf deze dag telefonisch contact opnemen met de afdeling ticketing. Een klein aantal supporters heeft wel per bank betaald, maar heeft geen aanvraagformulier en een kopie van een geldig ID-bewijs ingeleverd. Zij zullen hun kaart voor aanvang van de wedstrijd Go Ahead Eagles-FC Omniworld moeten afhalen bij de dagkassa, tegen inlevering van de nog ontbrekende documenten. Wie deze week alsnog het inschrijfformulier en de kopie van het ID-bewijs inlevert, krijgt zijn kaart alsnog per post toegezonden.