Eindelijk is het dan zo ver. Sjoerd Overgoor heeft met een indrukwekkende tussensprint Eloy Room verdrongen van de eerste plaats in het ‘Eagle van het jaar’ klassement. 
Voor de derde keer op rij werd Overgoor verkozen tot man of the match. Als grote regisseur leidde hij Go Ahead op indrukwekkende wijze langs provinciegenoot FC Twente en kreeg hij verreweg de meeste stemmen.

Op respectabele afstand eindigde doelpuntenmaker Jarchinio Antonia op plek twee. Het prachtige weer deed hem zichtbaar goed. Laten we hopen dat het voorjaar zich stevig in het zadel hijst zodat we optimaal van zijn kwaliteiten kunnen genieten.

Derde werd Bart Vriends, die met zijn medestrijders van de laatste linie voor de tweede keer dit seizoen een clean sheet wisten te noteren. 

Eagle van het jaar

Sjoerd Overgoor heeft dus stevig de leiding genomen in het algemeen klassement. Eloy Room staat nu op plek twee en gaat zich misschien nog handhaven bij de top drie. De voorsprong op nummer vier Deniz Turuc bedraagt twaalf punten.