Op 30 maart 2019 is de jaarlijkse voetbaldag van Staantribune, hét magazine over voetbalcultuur, met dit jaar als thema: groundhoppen.

Wat is groundhoppen?
Een groundhopper bezoekt zoveel mogelijk stadions in binnen- en buitenland. Voor de een moet dit absoluut met een wedstrijd, de ander telt lege stadions ook mee. Zo houdt iedere groundhopper zijn eigen lijstje bij. En waar kunnen de groundhoppers uit Nederland en België nu beter samenkomen dan in het mooiste stadion van Nederland! Tijdens deze dag zullen voetbalfanaten samenkomen in onze voetbaltempel aan de Vetkampstraat om hun verhalen te delen.

Voor abonnees van Staantribune is de toegang gratis. Zij hoeven alleen een mail te sturen met hun abonneenummer en/of adres.

Bent u geen abonnee van Staantribune, maar wilt u toch graag naar dit evenement? Ga dan naar www.staantribune.nl/groundhopdag voor meer informatie.

Locatie: Adelaarshorst Supportershome
Inloop : 12.30 uur
Aanvang: 13.00uur. Het officiële programma duurt tot 18.00uur
Kaarten: € 10,00. Te koop via de webshop:

www.webshop-staantribune.nl/a-54895129/tickets/groundhopdag-30-maart/