De Eerste divisie, ook wel Jupiler League genoemd, wordt wel eens de mooiste competitie van Europa genoemd. Iedereen kan van iedereen winnen,  wat de amusementswaarde ten goede komt. 

Dat de toetreding van de beloftenelftallen deze competitie geen goed heeft gedaan hebben we op de eerste speeldag ondervonden. Een keiharde confrontatie met de troosteloze ambiance van het vrijwel verlaten Philips stadion in Eindhoven. Eén van de redenen welke Roel Moser, supporter van onze club, er toe heeft bewogen in aktie te komen. Zijn missie; clubs en supporters verenigen tegen deze beloftenelftallen om daadkrachtiger op te treden richting de KNVB. 

Verenig je dus als club en supporter met de tegenstanders van de beloftenelftallen en teken de petitie!  De Supportersvereniging Go Ahead Eagles steunt dit initiatief van harte. 

https://www.stopdebeloften.nu/petitie.php