Remko Pasveer is door de bezoekers van onze site met grote overmacht gekozen tot man of the match Go Ahead Eagles – BV Veendam. Niet geheel onverwacht natuurlijk, zoals vaker dit seizoen wist hij uit te blinken met uitstekend keeperswerk. Slechts vier keer moest hij dit seizoen het antwoord schuldig blijven op een inzet van de tegenpartij en maar liefst 5 keer hield hij zijn doel schoon. Ook Koen van der Biezen viel positief op met onder meer twee doelpunten en wist dan ook de tweede plaats te behalen. Halil Colak bleef de concurrentie net voor op plek drie. De heren krijgen respectievelijk vijf, drie en één punt aan hun totaal toegevoegd.

In de totaal stand ‘Eagle van het jaar’ heeft Dave Bus de eerste plaats moeten afstaan aan Remko Pasveer. Koen van der Biezen speelt zich met zijn puike optreden naar de derde plaats.