De voorverkoop loopt behoorlijk goed: De Brinkgreverweg-tribune zal vrijwel zeker uitverkocht zijn aanstaande vrijdagavond. De hoofdtribune zal volgens de laatste berichten eveneens zeer goed bezet zijn. Voor de Leo Halle zijn in een eerder stadium circa 600 kaarten uitgezet in verband met het gastheerschap van Go Ahead voor de oostelijke G-voetballers en hun begeleiders. Voor de IJsseltrbune zijn nog voldoende kaarten te koop. Er zijn kaarten te koop met veel korting bij de stadionkassa’s op werkdagen en op vrijdagavond: neem dus iemand extra mee!

Stadion open vanaf 18.00 uur

Het stadion is a.s. vrijdagavond al open vanaf 18.00 uur. Voorafgaand aan de wedstrijd tegen FC Eindhoven wordt namelijk vanaf 18.15 uur de finale om de oostelijke beker gespeeld tussen de Esch uit Oldenzaal en Victoria Boys uit Apeldoorn. Het gaat hier dus om G-voetbal.