Robert Veenstra en Linda van der Wal woonachtig in Baflo, Groningen, zijn op dit moment druk bezig met de organisatie van een benefietwedstrijd voor mensen met kanker. Naast deze wedstrijd vindt er ook een grote veiling plaats met gesigneerde voetbalshirts van diverse topclubs uit binnen- en buitenland.  Denk hierbij aan shirts van clubs als FC Barcelona, Real Madrid, Bayern München, het Nederlands elftal en natuurlijk ook GA Eagles.

Gesigneerde shirts GA Eagles

Ook worden er 3!! shirts van Go Ahead Eagles geveild. Eén gesigneerd shirt van dit seizoen, één gesigneerd shirt van seizoen 2008-2009 en één gesigneerd shirt van ongeveer 10 jaar geleden. Dit alles voor het goede doel, Stichting Droomdag. Belangstellenden vinden meer informatie op de website;  https://www.ikvoetbaltegenkanker.nl