Go Ahead Eagles verliest de 9e en laatste wedstrijd in de voorbereiding tegen Al-Jazira Club.

Na 8 wedstrijden ongeslagen te zijn werd de 9e wedstrijd terecht verloren.

De club waar oud Eagles speler en trainer Henk ten Cate de scepter zwaait met in zijn selectie oud PSV’er Jefferson Farfan was de de hele wedstrijd de betere. De ploeg van Hans de Koning werd al snel onder druk gezet wat al resulteerde in een vroege voorsprong voor de gasten. Joey Suk kon voor rust de achterstand nog terugbrengen tot een 1-2 maar na rust werd de einduitslag van 1-3 bereikt via een mooi doelpunt van Khalfan Moubarak waar Zwarthoed alleen het nakijken had.

 

Uitslag 1-3

 

Doelpunt Go Ahead Eagles werd gemaakt door Joey Suk

 

Volgende week de start van de competitie Ado Den Haag – Go Ahead Eagles 

Zaterdag 6 augustus aanvang 18.30 uur