Open dag weer een geslaagde happening voor jong en oud. Met als hoogtepunten een kraan waarmee men tot 50 meter hoogte werd gehesen en daar kon genieten van een mooi uitzicht over Deventer en natuurlijk het stadion. Ter afsluiting was daar natuurlijk ook de spelerspresentatie.

De open dag werd geopend door Sander Duits die het hek opende voor de vele supporters die zich al hadden verzameld buiten het stadion. De meesten wisten gelijk de weg te vinden om een gebruikt tenuetje te scoren of het nieuwe thuisshirt in de fanshop te kopen. Voor de kinderen was er ook genoeg vertier. De klimwanden, springkussens, draaimolen en ook een treintje werden goed gevonden door de jeugd. Met daarbij de muzikale optredens en het spelletje petje op petje af en de nodige hapjes en drankjes werd het dus een geslaagde dag.

Later meer foto’s van de open dag.