Op zondag 28 augustus speelt Go Ahead Eagles de uitwedstrijd tegen FC Volendam. Dit duel begint om 14.30 uur.
Supporters van Go Ahead Eagles kunnen dit duel alleen bezoeken als gebruik wordt gemaakt van de verplichte autocombi.. Wie wil deelnemen aan deze georganiseerde reis, dient over een verplichte uitkaartregistratie te beschikken. Houders van een seizoenkaart of clubcard die nog niet deze registratie hebben, kunnen deze persoonlijk aanvragen op de administratie van Go Ahead Eagles, op werkdagen tussen 13.30 uur en 17.30 uur. Dit is echter niet mogelijk op dagen dat Go Ahead Eagles een thuiswedstrijd speelt.
Wie Go Ahead Eagles wil steunen in Volendam, kan zich tot en met vrijdag 26 augustus (15.00 uur) opgeven bij Go Ahead Eagles. Dat kan per mail: uitwedstrijden@ga-eagles.nl . Een toegangskaart voor FC Volendam-Go Ahead Eagles kost € 11,00 (incl. administratiekosten).
Bij uw inschrijving dient u de volgende gegevens door te geven:
Naam deelnemer:
Nummer van de als uitkaart geregistreerde (S)CC:
Kenteken auto, waarmee wordt gereisd: