Voor het boek “Ik was erbij!” zijn wij op zoek naar jouw verhaal!

Ben jij Go Ahead-supporter en was je er dit seizoen ook bij? Wij zijn benieuwd naar jouw verhaal! Stuur ons een bericht en wie weet komt jouw verhaal in het boek. Alle inzenders worden sowieso genoemd. Je kan mailen naar info@studiokern.nl.

Deel dierbare herinneringen, grappige anekdotes, bijzondere momenten. Wat brengt jou steeds weer naar De Adelaarshorst? Wat is voor jou het kenmerkende Eagles-gevoel. Waarom is Go Ahead jouw club? Met wie ga je naar de wedstrijden? Thuis of ook uit?

Als lid van de Supportersvereniging krijg je in de voorverkoop 30% korting op de aanschaf van het boek.

Ben je nog geen lid van de Supportersvereniging? Word dan nu lid!
Alle leden die na 10 april 2024 lid zijn geworden krijgen 15% korting in de voorverkoop.

Word lid van de Supportersvereniging!

€ 12,50

(per extra gezinslid 5 euro)

  • Ondersteunen Go Ahead Eagles

  • Korting op busreizen

  • Korting op overige activiteiten

  • Exclusieve activiteiten zoals:

    • Barbecue als afsluiting van het seizoen;
    • Feestavonden en nieuwjaarsreceptie;