Tijdens de Open Dag hebben veel supporters gebruik gemaakt van de mogelijkheid om te stemmen op het volgens hen mooiste ontwerp voor een nieuw mega-takeldoek welke het komende seizoen de complete Brinkgreverwegtribune zal sieren. De meeste stemmen gingen naar een ontwerp van Chris Vosmeijer, die al een reputatie had opgebouwd bij het ontwerpenen van de diverse seizoenkaarten.

Het doek toont onder andere de fraaie skyline van Deventer met de tekst ‘RETURN OF A LEGEND’. Een prachtige, pakkende tekst met een actuele inhoud. Het streven is echter wel om een ‘tijdloos’ takeldoek te fabriceren dat zeker enkele seizoenen gebruikt zal kunnen worden. Gezien de investering lijkt dit ons een gerechtvaardigde wens. In overleg met Chris zal het basisontwerp daarom, na enkele aanpassingen, uitmonden in het definitieve ontwerp dat aan deze eis zal voldoen. Daarna zal het gereed worden gemaakt voor het drukken. 

Wij danken iedereen voor het uitbrengen van zijn of haar stem tijdens de Open Dag.

De complete uitslag:

Ontwerpen takeldoek

Ontwerpen takeldoek

Takeldoek Stemmen
1 7
2 106
3 3
4 9
5 9
6 17
7 80
8 86
9 18
10 37
11 18
12 2
13 35