Go Ahead Eagles heeft opnieuw gewinkeld in Dordrecht en nu overeenstemming bereikt met Mawouna Amevor. De 21-jarige verdediger tekent in Deventer voor twee seizoenen met een optie voor nog een jaar.

Amevor speelde de afgelopen drie seizoen voor FC Dordrecht en speelde voetbaljaargangen 71 competitieduels voor FC Dordrecht, waarin hij vier keer scoorde. De speler is content met de overgang. ‘Het is altijd mijn wens geweest in de eredivisie te kunnen spelen.’

 

Ook Eagles-voorzitter Edwin Mulder is blij met de komst van Mawouna Amevor. ‘We hadden Mawouna al langer op de korrel en in januari van dit jaar hebben we al eens geïnformeerd naar hem. Een tussentijdse overgang bleek toen niet haalbaar. Nu zijn we er wel in geslaagd een akkoord te bereiken met FC Dordrecht, waarna we er ook met de speler snel uit waren.’ Voordat de verdediger de overstap naar Go Ahead Eagles maakt, dient Amevor nog wel eerst de medische keuring te doorstaan.