Go Ahead Eagles heeft een prestatie van formaat geleverd. De terugkeer in de Eredivisie blijft niet beperkt tot één seizoen maar krijgt zeker een vervolg. Op eigen kracht werd handhaving veiliggesteld in Arnhem tegen de de subtopper Vitesse. 

Lange tijd leek Go Ahead Eagles zelfs met de winst er vandoor te gaan. Door doelpunten van Kolder en Antonia werd een 0-2  voorsprong genomen. In de laatste twintig minuten kon de voorsprong echter niet vast gehouden worden en moest een gelijkspel worden toegestaan. Daar maalde echter niemand om, het gewenste punt was binnen en werd hartstochtelijk gevierd door de weer in grote getale meegereisde fans in het uitvak.

Na de terugkomst in Deventer werd het feest nog eens dunnetjes over gedaan.

Stem hier op uw man of the match

Interviews

Feestje selectie en supporters

Erik Falkenburg

Marnix Kolder en Eloy Room

Jop van der Linden

Foeke Booy